Thumbnail image
Grill BBQ Collection, kuq
8.38 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky grill është mjaft i përshtatshëm dhe i lehtë për përdorim në oborr apo në natyrë. Grilli vjen me peshë 1.250kg dhe përmasa 430x330x330mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Ngjyra Kuqe
Madhësia 430 x 330 x 330 mm
Pesha 1.250 KG
GTIN 8711252916620
Kodi i produktit 8711252916620

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen