Thumbnail image
Grill në formë kove Bbq Collection
12.48 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky grill është shumë praktik falë formës së tij. Grilli është i përshtatshëm për çdo hapësirë dhe mund të bartet lehtë nëpërmjet dorezës metalike. Grilli peshon 1.529 kg dhe ka madhësi 29x37 cm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 370 x 290 x 290 mm
Pesha Rreth 1.529 KG
GTIN 8711252456119
Kodi i produktit 8711252456119

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen