Thumbnail image
Grill BBQ Collection
41.91 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Për piknik të këndshëm patjetër ju duhet ky grill i rrumbullakët me këmbëza të forta, i cili ka ngjyrë të zezë. Pesha e tij është 6.100 kg dhe vjen me përmasa 730 x 490 x 500 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 730 x 490 x 500 mm
Pesha Rreth 6.100 KG
GTIN 8711292012221
Kodi i produktit 8711292012221

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen