Thumbnail image
Grill rrethor BBQ Collection
46.34 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Grilli rrethor mjaft praktik për ta bartur me lehtësi kudo, që ju lejon pregaditjen e ushqimit tuaj me lehtësi. Pesha e tij është 5.400 kg dhe ka përmasa 870 x 485 x 485mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 870 x 485 x 485 mm
Pesha Rreth 5.400 KG
GTIN 8711252414560
Kodi i produktit 8711252414560

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen