Thumbnail image
HAXHI MURATI - LEV TOLSTOJ
7.00 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Haxhi Murati, një nga perlat më të bukura të Lev Tolstoit, ka mbetur romani më i panjohur i tij. Për një kohë të gjatë paradoksi mbeti i pashpjeguar. U desh të shpërthente lufta e egër midis Rusisë dhe eçenisë që vëmendja botërore të binte më në fund mbi perlën...

Cilësitë

Shtëpia botuese Onufri
Faqe 150
GTIN 9789928186652
Kodi i produktit 9789928186652

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen