Thumbnail image
Hell për pjekjen e mishit BBQ Collection
1.79 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këta hella përdoren për pjekjen e mishit në grill, në pako përfshihen 4 cop në set, dhe janë të përbërë nga metal dhe druri. Pesha e tyre është 0.104kg dhe kanë këto përmasa 520x10x90mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 520 x 10 x 90 mm
Pesha 0.104 KG
GTIN 8711252456539
Kodi i produktit 8711252456539

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen