Thumbnail image
Jastëk për kafshë PB PES, kaltër
8.31 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Jastëkët për kafshë, vijnë me dizajn mjaft klasik dhe material të butë tekstil dhe pambuk. Janë të rehatshme dhe shërbejnë edhe si shtrojë dhe mbështjellës për ngrohje për kafshët. Dimensionet e tyre janë 86x 59x 3cm

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pa markë
Ngjyra Kaltër
Madhësia 35 x 590 x 860 mm
Pesha [g] 666
GTIN 8711252881096
Kodi i produktit 8711252881096

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen