Thumbnail image
Kaçavida Kinzo, 27 copë
19.81 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Set i përbërë nga 27 kaçacida me forma dhe madhësi të ndryshme, të cilat janë të përsosura për çdo punë. Seti peshon 1.587 kg dhe ka madhësi 110 x 180 x 260 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 110 x 180 x 260 mm
Pesha Rreth 1.587 KG
GTIN 8711252029115
Kodi i produktit 8711252029115

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen