Thumbnail image
Kaçavidë e markës Kinzo
4.45 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo kaçavidë është në ngjyrë të zezë dhe po ashtu ajo është shumë funksionale. Pesha: 0.205Kg, madhësia: 310x40x95mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 310 x 40 x 95 mm
Pesha Rreth 0.205 KG
GTIN 8711252720319
Kodi i produktit 8711252720319

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen