Thumbnail image
Kaçavidë Kinzo
4.45 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo kaçavidë është shumë e përshtatshme për punë dhe ka kokë të drejtë 10mm. Pesha e saj është 0.202 kg.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 320 x 30 x 90 mm
Pesha Rreth 0.202 KG
GTIN 8711252721538
Kodi i produktit 8711252721538

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen