Thumbnail image
Kafaz për zogj, kuqe
11.78 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këta kafazë kanë dizajn që krijojnë ndjesi ngrohtësie në formë shtëpie. Kanë dimensione prej 26 x 12 x 12 dhe vijnë me ngjyra të ndryshme.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Lifetime Garden
Ngjyra Kuqe
Madhësia 260 x 120 x 120 mm
Pesha 0.750 KG
GTIN 8711252995939
Kodi i produktit 8711252995939

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen