Thumbnail image
Kantë për ujë, 10lt
2.44 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo kantë uji ka kapacitet prej 10 litrash dhe material nga plastika e butë. Ka një dorëz mbajtëse dhe dimensione prej 240 x 100 x 160 mm, ideale për kamping apo udhëtime.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Camp Active
Madhësia 240 x 100 x 160 mm
Pesha 0.208 KG
GTIN 8711252965475
Kodi i produktit 8711252965475

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen