Thumbnail image
Kapëse për mbulesë tavoline, verdhë
1.25 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shpesh ndodh që mbulesat e tavolinave të mos jenë me dimensione të përshtatshme me tavolinën prandaj këto kapëse që vendosen nëpër skaje apo teh të tavolinë janë zgjidhje perfekte edhe në raste kur jemi në piknik apo kopësht dhe mbulesat fluturojnë nga fryma. Vijnë me ngjyra të ndryshme nga plastika me një dorëz hekuri dhe një pako përmban 4 copë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Lifetime Garden
Ngjyra Verdhë
Madhësia 240 x 20 x 90 mm
Pesha 0.051 KG
GTIN 8711252454986
Kodi i produktit 8711252454986

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen