Thumbnail image
Kapëse universale, 4copë
2.48 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këto kapëse janë praktike sidomos për pesha të rënda. Kanë material nga metali dhe dorëza nga goma me ngjyë të kuqe.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 180 x 20 x 160 mm
Pesha Rreth 0.152 KG
GTIN 8711252492315
Kodi i produktit 8711252492315

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen