Thumbnail image
Tabure Homestyle, kaftë
14.90 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Tabure me stil otoman që mund të paloset e prodhuar nga marka Homestyle është idela për të dhënë rahati dhe për të mos marrë shumë hapsirë falë mekanizmit që mundëson palosjen e karriges. Karriga ka këto përmasa 33x33x33cm dhe peshon afër 3kg.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Homestyle
Ngjyra Kafe
Madhësia 330 x 330 x 330 mm
Pesha Rreth 2.900 KG
GTIN 8711252325354
Kodi i produktit 8711252325354

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen