Thumbnail image
Karrocë Kinzo, 150kg
35.42 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo karrocë e cilësisë së lartë mundëson bartjen e mobilieve apo gjësendeve të rënda pa pasur nevojë të përdoret forca fizike. Kjo karrocë e sjell nga kompania Kinzo, ka dimenzionet 82x48x73cm dhe mund të mbaj deri në 150kg.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 150 x 500 x 750 mm
Pesha Rreth 8.290 KG
GTIN 8711252296265
Kodi i produktit 8711252296265

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen