Thumbnail image
Kavanoz dekorues me ndriçim LED, kaltër
5.62 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kavanozët me ndriçim LED kanë ngjyra të ndryshme dhe janë aksesorë shumë të bukur për shtëpinë apo kopshtin tuaj. Dimensionet e tyre janë 10x18cm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Arti Casa
Ngjyra Kaltër
Madhësia 175 x 100 x 100 mm
Pesha Rreth 0.680 KG
GTIN 8711252023663
Kodi i produktit 8711252023663

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen