Thumbnail image
Kavanoz me ndriçim LED, verdhë
5.11 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kavanozët me ndriçim LED kanë pemën e festave të fundvitit brenda, dhe shërbejnë si dekorim dhe gjithashtu si dhuratë. Kanë dimensione prej 140 x 80 x 80 mm.

Cilësitë

Ngjyra Verdhë
Origjina Holandë
Prodhuesi Christmas Gifts
Madhësia 140 x 80 x 80 mm
Pesha Rreth 0.387 KG
GTIN 8711252041995
Kodi i produktit 8711252041995

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen