Thumbnail image
Këllëf mbrojtës, alumin, gjelbër
3.47 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këllëfi vjen me dizajn kompakt dhe material nga alumini për mbrojtje të gjësendeve me vlerë si telefoni, kartelat bankare apo paratë nga uji, papastërtitë dhe gërvishjet. Këllëfi vjen me ngjyra të ndryshme dhe me dimensione prej 21 x 83 x 170 mm.

Cilësitë

Materiali Alumin
Origjina Holandë
Grupmosha Të rritur
Prodhuesi Pa markë
Ngjyra Gjelbër
Madhësia 21 x 83 x 170 mm
Pesha 0.242 KG
GTIN 8711252543871
Kodi i produktit 8711252543871

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen