Thumbnail image
Kofshë lodër për qen, vjollcë
1.95 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo lodër në formë kofshe tërheq vëmendjen e qeit tuaj, dhe ka ngjyra të ndryshme. Pakoja përmban 6 copë dhe me dimensione prej 23 x 8 cm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pet Toys
Ngjyra Vjollcë
Madhësia 50 x 80 x 230 mm
Pesha Rreth 0.142 KG
GTIN 8711252983448
Kodi i produktit 8711252983448

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen