Thumbnail image
Komplet kaçavidash 34 pjesë Kinzo
20.17 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kaçavidat Kinzo janë shumë kualitative dhe përshtaten sipas nevojave dhe kërkesave tuaja. Ky komplet përbëhet prej 34 kaçavidave me forma dhe madhësi të ndryshme. Pesha: 1.333 kg, dimensionet e përgjithshme: 290 x 25 x 340 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 290 x 25 x 340 mm
Pesha Rreth 1.333 KG
GTIN 8711252541518
Kodi i produktit 8711252541518

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen