Thumbnail image
Set kaçavidash Kinzo, 6 copë
13.07 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kaçavidat Kinzo janë shumë kualitative dhe përshtaten sipas nevojave dhe kërkesave tuaja. Ky komplet përbëhet prej 6 kaçavidave me forma dhe madhësi të ndryshme. Pesha: 0.625 kg, dimensionet e përgjithshme: 290 x 35 x 210 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 290 x 35 x 210 mm
Pesha Rreth 0.625 KG
GTIN 8711252541549
Kodi i produktit 8711252541549

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen