Thumbnail image
Koka zëvendësuese Kinzo, 37 copë
6.28 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky komplet ju mundëson që të ndërroni kokat e kaçavidave sipas kërkesave dhe nevojave tuaja, sepse këto koka kanë madhësi dhe forma të ndryshme. Kompleti përbëhet prej 37 pjesëve dhe peshon 0.402 kg dhe ka madhësi të përgjithshme 40 x 30 x 110 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 40 x 90 x 110 mm
Pesha Rreth 0.402 KG
GTIN 8711252029160
Kodi i produktit 8711252029160

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen