Thumbnail image
Komplet preciz i kaçavidave 12 pjesësh Kinzo
10.55 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kaçavidat Kinzo janë shumë kualitative dhe përshtaten sipas nevojave dhe kërkesave tuaja. Ky komplet përbëhet prej 12 kaçavidave me forma dhe madhësi të ndryshme. Pesha: 0.525 kg, dimensionet e përgjithshme: 30 x 165 x 225 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 30 x 165 x 225 mm
Pesha Rreth 0.525 KG
GTIN 8711252564104
Kodi i produktit 8711252564104

Vlerësimet1
5.00 (1 vlerësime)

5

[email protected] e shtunë, 19 shtator 2020

shum produkt i mir 👍

A ju ndihmoj ky vlerësim?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen