Thumbnail image
Kosh për grill BBQ
3.93 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Zgarë dore mjaftë e përshtatshëm për pregaditjen e ushqimit në grill. Pesha e saj është 0.150kg dhe ka përmasa 400x20x200mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 400 x 20 x 200 mm
Pesha 0.150 KG
GTIN 8711252951959
Kodi i produktit 8711252951959

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen