Thumbnail image
Kosh për grill BBQ Collection
7.19 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky kosh metali ju mundëson që në grillin tuaj të përgatisni ushqim të shijshëm. Rrjeta vjen me peshë 0.825 kg dhe përmasa 55 x 300 x 620 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 55 x 300 x 620 mm
Pesha Rreth 0.825 KG
GTIN 8711252066479
Kodi i produktit 8711252066479

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen