Thumbnail image
Rrjet për zgarë BBQ
5.62 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Rrjeta është shumë e përshtatshme dhe e lehtë. Ju mundëson që të pjekni mishin edhe të largoni prej zgarës duke mos u lodhur shumë. Koshi ka këto dimenzione  580 x 20 x 300 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 580 x 20 x 300 mm
Pesha Rreth 0.542 KG
GTIN 8711252951898
Kodi i produktit 8711252951898

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen