Thumbnail image
Koshere për bletë
11.47 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Mund të themi koshere, mirëpo është një vend mjft interesant dhe tërheqës për insekte të ndryshme, në vecanti për bletët. ndarë në dhomëza me disa detaje nga druri për t'i japë tërheqje nga natyra dhe peshon 1.35kg.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pa markë
Pesha Rreth 1.343 KG
GTIN 8711252072449
Kodi i produktit 8711252072449

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen