Thumbnail image
Krem pudër Shiseido SPF 15, 30 ml - Natural Light Beige
40.44 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem pudër nga Shiseido, i cili hidraton dhe mbulon vijat, poret dhe rrudhat e vogla të lëkurës. Përmban hidroksiprolin që aktivizon prodhimin e kolagjenit dhe antioksidantë të cilat luftojnë efektet e dëmshme të radikalëve të lira. Kremi është i përshtatshëm për lëkurë normale dhe të thatë. Jepni lëkurës suaj një pamje rinore e të shëndritshme me këtë krem pudër të dizajnuar enkas për femra nga Shiseido.

Cilësitë

Gjinia Femra
Origjina Suedi
Vëllimi [ml] 30
GTIN 730852108592
Kodi i produktit kSH165B20

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen