Thumbnail image
Kufje sportive Dunlop, vjollcë
6.73 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kualiteti, stili dhe dizajni janë ato që i dallojn kufjet Dunlop nga ato të tjerat. Vrapimi më nuk do e ketë problemin e rënies së kufjeve ngaqë Dunlop ka bërë dizajn të mrekullueshëm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Dunlop
Ngjyra Vjollcë
Madhësia 22 x 26 x 100 mm
Pesha [g] 91
GTIN 8711252950563
Kodi i produktit 8711252950563

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen