Thumbnail image
Tiplla plastike, 138 copë
5.22 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Tiplla plastike që shërbejnë për futjen në murë dhe për mbajtjen e mobilieve apo gjësendeve tjera. Këto tiplla janë të përbëra nga plastika. Në pako përfshihen 138 copë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 230 x 30 x 110 mm
Pesha Rreth 0.170 KG
GTIN 8711252296739
Kodi i produktit 8711252296739

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen