Thumbnail image
Kuti me vegla 25x21x4cm, 260gr
2.28 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo kuti e kualitetit të lartë është zgjidhja më e mirë për ju. Ka peshë të lehtë dhe ka material plastike të fortë. Ka dhomëza të shumta, gjë që mundëson klasifikim të lehtë të veglave.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pa markë
Madhësia 40 x 210 x 250 mm
Pesha [g] 300
GTIN 8711252061580
Kodi i produktit 8711252061580

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen