Thumbnail image
Kuti për para 25cm
11.89 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo kuti e kualitetit të lartë e sjell nga kompania Lock-down ka material të fortë metalik, ka 6 dhomëza për klasifikimin e parave dhe ka çelës për mbyllje më të mirë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Lock-down
Madhësia 180 x 90 x 250 mm
Pesha Rreth 1.333 KG
GTIN 8711252296784
Kodi i produktit 8711252296784

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen