Thumbnail image
Kuti për vegla Kinzo, 5 x 15,5 x 6cm
2.28 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo kuti e kualitetit të lartë është zgjidhja më e mirë për ju. Ka peshë të lehtë dhe ka material plastike të fortë. Ka dhomëza të shumta, gjë që mundëson klasifikim të lehtë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pa markë
Madhësia 60 x 155 x 225 mm
Pesha [g] 291
GTIN 8711252061610
Kodi i produktit 8711252061610

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen