Thumbnail image
Kuti veglash 196 copë
77.88 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo kuti shumë praktike është prodhuar nga kompania Kinzo dhe përmban 196 lloje të ndryshme veglash. Ka material metalik dhe peshon vetëm 8.400kg.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 230 x 240 x 430 mm
Pesha Rreth 8.400 KG
GTIN 8711252034133
Kodi i produktit 8711252034133

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen