Thumbnail image
Kuti veglash 22 copë
22.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kompania e njohur për vegla pune Kinzo sjell këtë kuti me vegla të ndryshme që i duhen çdo njeriu. Në të ka vegla të llojit dhe madhësive të ndryshme.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 220 x 67 x 300 mm
Pesha Rreth 2.083 KG
GTIN 8711252034140
Kodi i produktit 8711252034140

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen