Thumbnail image
Kuti veglash Kinzo, 41 copë
25.30 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kompania e njohur për vegla pune Kinzo sjell këtë kuti me veglash të ndryshme që i duhen çdo njeriu. Në të ka vegla të llojit dhe madhësive të ndryshme, të gjitha i përkasinë kualitetit të lartë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 238 x 65 x 295 mm
Pesha 0.225 KG
GTIN 8711252034157
Kodi i produktit 8711252034157

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen