Thumbnail image
Kuti ftohëse, rozë
3.01 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ditë e nxehtë në plazh apo ju keni nxehtë në kamping dhe nuk keni pije freskuese, atërherë për ti mbajtur pijet e freskëta janë këto kuti ftohëse. Kutitë kanë këto dimenzone 3X25cm 600ml.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Fresh & Cold
Ngjyra Rozë
Madhësia 10 x 250 x 330 mm
Pesha Rreth 0.800 KG
GTIN 8711252869896
Kodi i produktit 8711252869896

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen