Thumbnail image
Letër zmerile Kinzo
1.60 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo letër zmerile funksionon shumë mirë ka peshë 0.046kg dhe përmasa 160x10x100mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 160 x 10 x 100 mm
Pesha Rreth 0.046 KG
GTIN 8711252717081
Kodi i produktit 8711252717081

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen