Thumbnail image
Letër ngjitëse e hirtë e markës Kinzo
2.05 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo letër ngjitëse është shumë e madhe dhe nuk zë shumë vend. Pesha: 0.120Kg, madhësia: 90x50x90mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 90 x 50 x 90 mm
Pesha 0.120 KG
GTIN 8711252794686
Kodi i produktit 8711252794686

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen