Thumbnail image
Letër ngjitëse e markës Kinzo
1.75 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo letër ngjitëse është e bardhë dhe mjaft e madhe që do të thotë se zgjat shumë. Pesha: 0.104Kg, madhësia: 25x115x115mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 25 x 115 x 115 mm
Pesha 0.104 KG
GTIN 8711252056616
Kodi i produktit 8711252056616

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen