Thumbnail image
Levë për heqjen e gozhdave
9.20 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Levë për heqjen e gozhdave dhe me ngjyrë të kaltërt nga marka Kenzo. Pesha: 1.914 kg, madhësia: 90x40x600.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 90 x 40 x 600 mm
Pesha Rreth 1.914 KG
GTIN 8711252718989
Kodi i produktit 8711252718989

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen