Thumbnail image
Lidhëse arpion 2x2.5m
3.62 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo lidhëse është e dizajnuar për ngritjen e peshave të mëdha. Ka material të fortë dhe është e gjatë 2.5 metra.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 210 x 30 x 110 mm
Pesha [g] 166
GTIN 8711252855653
Kodi i produktit 8711252855653

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen