Thumbnail image
Lidhëse kabllosh
5.22 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Lidhëse për kabllo nga plastika, shumë të qëndrueshme dhe të forta. Pakoja përmban 100 copë me dimensione prej 3.6 x 300mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 420 x 20 x 120 mm
Pesha Rreth 0.144 KG
GTIN 8711252721118
Kodi i produktit 8711252721118

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen