Thumbnail image
Lidhëse kabllosh
1.29 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Lidhëse për kabllo nga plastika, shumë e qëndrueshme dhe e fortë. Pakoja përmban 100 copë me dimensione prej 0.5 x 100mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 220 x 10 x 80 mm
Pesha Rreth 0.029 KG
GTIN 8711252721040
Kodi i produktit 8711252721040

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen