Thumbnail image
Lidhëse kabllosh
3.79 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Lidhëse për kabllo nga plastika, shumë të qëndrueshme dhe të forta. Pakoja përmban 200 copë me dimensione prej 3.6 x 120mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 360 x 20 x 120 mm
Pesha 0.133 KG
GTIN 8711252225777
Kodi i produktit 8711252225777

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen