Thumbnail image
Limë druri nga marka Kinzo
4.55 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo Limë shërben për lëmimin e sipërfaqeve të drurit dhe është e kualitetit të lartë. Pesha: 0.212kg, madhësia: 350x30x70mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 350 x 30 x 70 mm
Pesha Rreth 0.212 KG
GTIN 8711252718316
Kodi i produktit 8711252718316

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen