Thumbnail image
List për pazar Topwrite.
1.44 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

List për pazar me laps dhe magnet nga kompania Topwrite. Kjo list ju mundëson të shënoni se cka keni nevoj që të bleni.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Topwrite
Madhësia 10 x 225 x 100 mm
Pesha Rreth 0.124 KG
GTIN 8711252041001
Kodi i produktit 8711252041001

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen