Thumbnail image
Litar
3.36 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Litar i kualitetit të lartë i sjell nga kompania Kinzo. Ka dimezionet 100 x 70 x 70 mm dhe ka material të fortë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 100 x 70 x 70 mm
Pesha 0.179 KG
GTIN 8711252793047
Kodi i produktit 8711252793047

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen