Thumbnail image
Litar Kinzo, 30m, i gjelbër
3.04 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Litar nga Kinzo me kualitet të lartë të qëndrueshëm dhe me dimensione prej 3 mm x 30m. Ka ngjyrë të gjelbër me disa vijëza të kuqe dhe të bardha.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Ngjyra Gjelbër
Madhësia 32 x 45 x 200 mm
Pesha Rreth 0.160 KG
GTIN 8711252980249
Kodi i produktit 8711252980249

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen